Програми підтримки пацієнтів

Десятирічний досвід реалізації програм, які сприяють підвищенню рівня доступності пацієнтів до сучасних методів лікування та діагностики на запатентованій системі баз даних Medreestr

Здорова печінка

Мета програми підтримки пацієнтів «Здорова печінка» — забезпечення доступу пацієнтів з захворюванням печінки до якісних лікарських засобів з групи гепатопротекторів шляхом зниження їхньої вартості.

Керуй діабетом

Мета програми підтримки пацієнтів «Керуй діабетом» — допомогти пацієнтові з цукровим діабетом зробити лікування більш ефективним і надати необхідну інформацію стосовно боротьби з цією хворобою.

З надією в майбутнє

Мета програми підтримки пацієнтів «З надією в майбутнє» — зробити лікарські засоби більш доступними для пацієнтів з онкологічними захворюваннями та для пацієнтів з розсіяним склерозом.

Заради життя

Мета програми підтримки пацієнтів «Заради життя» — зробити лікарські засоби, які рятують життя, більш доступними для всіх пацієнтів.

Допомога на старті з Тожео СолоСтар

Мета програми підтримки пацієнтів «Допомога на старті з Тожео СолоСтар» — покращення доступу пацієнтів дитячого віку з цукровим діабетом до лікування якісним лікарським засобом.

Керуй PC з препаратом Обаджіо

Мета програми підтримки пацієнтів «Керуй PC з препаратом Обаджіо» — покращення доступу пацієнтів з розсіяним склерозом до лікування якісним лікарським засобом.

Cтелара

Проект «Cтелара» запроваджено з метою підвищення рівня доступності лікування для пацієнтів із захворюваннями бляшковий псоріаз і псоріатичний артрит.

Дарзалекс

Проект «Дарзалекс» запроваджено з метою підвищення рівня доступності лікування для пацієнтів з множинною мієломою.

Лемтест

Програма підтримки пацієнтів «Лемтест» спрямована на те, щоб зробити діагностику для пацієнтів з розсіяним склерозом більш доступною!